Новини

Напередодні Дня Гідності та Свободи на Чорнобаївщині вшанували пам’ять патріотів, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави

21 листопада в Україні відзначають річницю початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності та вшановують громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

08:18 23.11.2020

#Великебудівництво:на Чорнобаївщині здійснюється будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Крутьки

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво здійснюється будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Устименка, 133 А, в с. Крутьки

09:27 20.11.2020

#Великебудівництво:на Чорнобаївщині триває будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Богодухівка

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво продовжується будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 66 А, в с. Богодухівка.

09:20 20.11.2020

Проведено засідання робочої групи райдержадміністрації з питань надання дозволів на розроблення детальних планів територій

17.11.2020 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик, за участі членів робочої групи проведено засідання робочої групи райдержадміністрації з питань надання дозволів на розроблення детальних планів територій.

15:36 17.11.2020

Як здійснюється обслуговування клієнтів служби зайнятості в період адаптивного карантину?

Нагадуємо, що з 11 серпня 2020 року усі центри зайнятості області та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян. Нині, всі сервісні установи обласної служби зайнятості відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій. Тому просимо з розумінням віднестися до їх виконання.

12:30 16.11.2020

13 листопада вшанували пам’ять М.П.Старицького в с. Кліщинці

Сьогодні Чорнобаївщина відома на Україні не тільки як хліборобський край, який збирає з року в рік високі врожаї, а й славиться на весь світ відомими і знаменитими  постатями.    М.П.Старицький -  поет, драматург, перекладач, прозаїк і творець, організатор театральної справи, режисер, актор, митець…людина… Велика людина, що вийшла з маленького села та силою свого таланту, сходинка за сходинкою, часто ціною власного здоров’я, проклала шлях до зоряного Олімпу мистецтва.

15:30 13.11.2020