Новини

#Великебудівництво:на Чорнобаївщині здійснюється будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Крутьки

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво здійснюється будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Устименка, 133 А, в с. Крутьки

10:23 06.11.2020

На ремонт доріг на Чорнобаївщині за рік використали понад 50 млн грн

Понад 50 млн грн витратили на ремонт доріг у районі за 2020 рік. Із них 48,4 млн грн. – із державного бюджету та 3 млн 302 тис грн (із них субвенція сільських рад – 552 тис грн) – із районного бюджету. Капітальний ремонт виконано на 1 км 323 м, поточний середній – на 5 км. Укладено вирівнюючого шару загальною площею  4954 м2 (825,6 м пог.).

14:25 03.11.2020

День відзначення 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Сьогодні, 28 жовтня, в День відзначення 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, представники районної виконовчої та селищної  влади, ветеранської організації та жителі селища зібралися біля Пагорба Слави для покладання квітів до монументу  та вшанували пам'ять тих, хто поліг на полі бою, боронячи нашу багатостраждальну неньку-Україну.

16:32 28.10.2020

На Чорнобаївщині завершено ремонтні роботи на автодорозі О 241914 Мала Бурімка-Лящівка-/Н-08/

За рахунок коштів районного бюджету (субвенції с. Лящівка) виконано роботи по улаштуванню вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття загальною протяжністю 111 погонних метрів площею 660 м2 на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О241914 Мала Бурімка – Лящівка -/Н-08/ в межах с. Лящівка.

16:29 28.10.2020

Проведено робочу нараду райдержадміністрації щодо скидання частково неочищених стоків в каналізаційну систему смт Чорнобай приватним підприємством «Імперіал Плюс»

27.10.2020 голова райдержадміністрації Анатолій Писаренко за участі першого заступника голови Валентини Стилик, селищного голови Алли Мірошниченко, керівника Чорнобаївського КП «ВУЖКГ» Руслана Чуба та головного бухгалтера ПП «Імперіал Плюс» Жанни Безкровної  провів робочу нараду щодо скидання частково неочищених стоків в каналізаційну систему смт Чорнобай приватним підприємством «Імперіал Плюс».

16:14 28.10.2020