Шановні аграрії!

Дата: 13.11.2020 09:02

фермер | Великосеверинівська сільська рада

Прийміть  найщиріші вітання з Вашим  професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Важливість і вагомість аграрного сектору особливо відчувається зараз, коли країна переживає складні часи і криза відобразилась на всіх секторах економіки. Тому надія покладається саме на Вас – працівників сільськогосподарської галузі. На сьогодні  наш край  є  сільськогосподарським . І основою наповнення бюджетів усіх рівнів є аграрний бізнес. Ваша нелегка праця є запорукою добробуту наших громадян.

Дорогі наші трударі! Велика подяка і низький Вам уклін за самовіддану працю, любов до рідної землі, терпіння та витримку. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я і благополуччя, щастя і добра, любові і достатку в домі, невичерпної наснаги і оптимізму, подальших успіхів в ім’я розквіту України і заради покращення добробуту всього українського народу!

Нехай Бог береже нас і нашу країну!

Голова Чорнобаївської районної

державної адміністрації                            Анатолій Писаренко