#Великебудівництво:на Чорнобаївщині триває будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Богодухівка

Дата: 20.11.2020 09:20

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво продовжується будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 66 А, в с. Богодухівка.

Здійснено роботи по будівництву фундаменту, виведенню гільз під комунікації та муруванню стін з газоблоків та силікатної цегли, улаштовано залізобетонні перемички для перекриття пройомів в стінах, улаштовано перекриття, встановлено металопластикові віконні блоки, встановлено двері, підведено водопостачання. Наразі завершуються роботи по накриттю покрівлі метолочерепицею. Розпочато роботи по підключенню об’єкта до електропостачання та улаштуванню вимощення.

Голова Чорнобаївської райдержадміністрації Анатолій Писаренко спільно з першим заступником голови Валентиною Стилик здійснив виїзд на об’єкт з метою контролю за ходом виконання робіт.

Роботи виконує підрядна організація ПП «Агробудмонтаж».