Шановні жителі Чорнобаївщини!

Дата: 20.11.2020 07:50

З Днем Гідності та Свободи! - Олевська ОТГ

Шановні жителі Чорнобаївщини!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Події Революції Гідності об’єднали нас, зробили сильнішими та навчили творити зміни своїми руками. Сьогодні свою честь і совість ми гартуємо в умовах війни з агресором. Кожен на своїй ниві: хто зі зброєю на кордоні, хто волонтерською допомогою, хтось працею в полях, школах і дитячих садках, лікарнях і ФАПах, державних установах та на підприємствах.

Символічно, що наш загальнонаціональний День Гідності і Свободи  співпадає з великим  християнським святом – Собором Архистратига Михаїла та безплотних Сил  Небесних. Будучи захисником Божої слави, Архістратиг Михаїл повстав проти зла і переміг його. З Божою допомогою  і ми  здолаємо зло, яке так  хоче знищити Україну.

Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава українському народу!

Слава Україні!