Сторінка на стадії наповнення.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ФАХІВЦЯМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата створення: 12:00 22.12.2018, Переглядів: 319

Які документи необхідно надати в службу зайнятості для реєстрації як безробітного? Відповідь: Реєстрація проводиться за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту. В разі трудової діяльності менше 6 місяців у році, який передує безробіттю, при зверненні до служби зайнятості необхідно подати довідку сільської або селищної ради про членство в особистому селянському господарстві, отриману за місцем реєстрації.

Державна реєстрація розірвання шлюбу

Дата створення: 11:33 22.12.2018, Переглядів: 318

Відомості про громадські формування є загальнодоступними

Дата створення: 10:22 22.12.2018, Переглядів: 309