Новини

Запитували – відповідаємо. Юридичний відділ Черкаського обласного центру зайнятості.

Чи вважається зайнятим громадянин України, який зареєструвався як суб’єкт підприємницької діяльності, має свідоцтво, але не здійснює діяльність та не отримує доходу ні в грошовій, ні в іншій формі?

16:10 24.07.2019

Про стан забезпечення медичною, психологічною, професійною реабілітацією та соціальною адаптацією учасників антитерористичної операції в районі та забезпечення зайнятості населення, його соціального захисту від безробіття.

Про стан забезпечення медичною, психологічною, професійною реабілітацією та соціальною адаптацією учасників антитерористичної операції в районі та забезпечення зайнятості населення, його соціального захисту від безробіття розглянули сьогодні на щотижневій апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, організацій та установ району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик

12:39 23.07.2019

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ: З ПОЧАТКУ 2019 РОКУ З НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ СТЯГНУЛИ ПОНАД 90 МЛН ГРН

«Стимулюючим фактором для тих, хто ухиляється від сплати аліментів, стало введення в дію у 2018 році двох пакетів законів «Чужих дітей не буває», – розповідає начальник обласної юстиції Олександр Свіренюк.

12:28 23.07.2019