Чорнобаївські рятувальники провели для дітей громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Дата: 21.07.2019 17:39

Чорнобаївські рятувальники провели для малюків та персоналу Великоканівецького дошкільного навчального закладу заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Під час заходу було проведено відпрацювання евакуації діток на випадок виникнення пожежі у дитсадку.

Після гасіння імітованої пожежі, рятувальники продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки та обладнання яке використовується під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Під час проведенні акції рятувальники провели бесіди з малюками на теми безпеки, з усіма відразу та з кожним окремо,  наголошуючи на тому,що не можна гратись сірниками, самостійно користуватися електричними приладами вдома, в гостях чи в садочку, а важливо при необхідності звертатись за допомогою до старших. Крім того, була проведена бесіда щодо   невідомих предметів - знахідок, які категорично заборонено брати до рук.

Наостанок рятувальники  вручили присутнім тематичні листівки та пам’ятки.

За інформацією Чорнобаївського РС У ДСНС України у Черкаській області