Дата: 18.12.2020 10:36

17.12.2020 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні розглянуто питання запобігання поширенню на території району коронавірусу СОVID-19 в зв’язку переходом з 19 грудня 2020 р. до 28 лютого 2021 р. до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки та запровадженням більш жорстких додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період з 00.00 год. 8 січня 2021 р. до 00.00 годин 25 січня 2021 р.

Також розглянуто питання роботи закладів загальної середньої освіти в умовах карантинних обмежень та роботи деяких з них за дистанційною формою навчання.

Прийнято відповідні рішення, які викладені в протоколі засідання № 39.

Протокол 39