У яких випадках не призначають субсидію: пояснює Руслан Чикало

Програма житлових субсидій є головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг. Але не всім категоріям населення призначають субсидію. За яких умов субсидію не нараховують, розповів директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

11:50 05.02.2021

Тарифи на тепло й гарячу воду на місцях не мають підвищуватися – Володимир Зеленський

На нараді з міськими головами та керівництвом НАК «Нафтогаз України» домовлено, що на місцях тарифи на тепло та гарячу воду не зростуть. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму блозі.

12:30 29.01.2021

Вже близько 30 тис. родин в Україні перейшли на сонячні електростанції та заощаджують витрати на комунальні послуги

Станом на кінець 2020 року в Україні налічується більше 29900 сімей, які встановили сонячні панелі. Їхня загальна потужність сягає 780 МВт. Обсяг вкладених інвестицій в домашні СЕС становить 600 млн євро.

12:21 29.01.2021

Енергоефективність та «зелена» енергетика – ключ до конкурентоздатної економіки та енергонезалежності громад

Про це йшлося на публічному звіті Держенергоефективності про підсумки роботи у 2020 році. На заході в ІА «Укрінформ» виступили т.в.о. Голови Агентства Костянтин Гура та заступник Голови Юрій Шафаренко.

12:16 29.01.2021

З ініціативи Глави держави уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів. Глава держави неодноразово наголошував на важливості зменшення відсотка за кредитами на придбання житла. З минулої осені низка банків почала надавати іпотеку під 10%, але Президент поставив завдання знизити відсоткову ставку до 7%.

15:07 28.01.2021