Лариса Кошова про епідситуацію в Черкаській області 27 січня

+126 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 27 січня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 45 242. З початку року – 5885 випадків захворювання. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

16:16 27.01.2021

Обрання четвертої групи єдиного податку сільськогосподарськими товаровиробниками – юридичними особами

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи подають не пізніше 20 лютого поточного року:

15:47 27.01.2021

Компенсації від Фонду соціального страхування України за час ізоляції від COVID-19 перевищили 100 млн грн

Понад 87 тисяч застрахованих осіб знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму більше 100 мільйонів гривень.

15:45 27.01.2021

Пряма мова Дениса Шмигаля: 8 кроків, які сприятимуть зменшенню тарифів для українців

Створення повноцінного ринку газу — це фундаментальна реформа, до якої Україна йшла 29 років. Такий ринок означає кінець монополізму та надприбуткам окремих олігархів. Такий ринок — це шлях України до Європи та можливість отримати справедливі тарифи.

08:05 26.01.2021

Під час реорганізації РДА Центри надання адміністративних послуг продовжують функціонувати

З 2020 року розпочався процес реорганізації районних державних адміністрацій (РДА). Водночас ЦНАП при РДА продовжують функціонувати та надавати українцям якісні державні послуги.

14:52 25.01.2021

Шановні  чорнобаївці !

Шановні чорнобаївці !

Вітаю Вас з нагоди величного національного свята – Дня  Соборності України!

16:48 21.01.2021

Щомісячні страхові виплати від Фонду зросли на 13,8% за підсумками 2020 року

Фонд соціального страхування України у повному обсязі профінансував щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх родин за січень–грудень 2020 року. Загалом за минулий рік Фондом було нараховано 9,4 млрд гривень щомісячних виплат.

14:50 21.01.2021