Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 30.10.2020 17:31

Шановні працівники соціальної сфери району!

Від щирого серця  хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла.

Наше суспільство неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Ваша діяльність є головною ланкою в здійсненні державної соціальної політики.Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини стільки співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше - людям похилого віку та  особам з інвалідністю, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі  про інших.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі.

Голова Чорнобаївської районної

державної адміністрації                                                      Анатолій Писаренко