Новини

#Великебудівництво:на Чорнобаївщині здійснюється будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Богодухівка

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво розпочато будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 66 А, в с. Богодухівка.

15:05 17.09.2020

Проведено робочу нараду райдержадміністрації щодо скидання неочищених стоків в каналізаційну систему смт Чорнобай приватним підприємством «Імперіал Плюс»

17.09.2020 голова райдержадміністрації Анатолій Писаренко за участі селищного голови Алли Мірошниченко, керівника Чорнобаївського КП «ВУЖКГ» Руслана Чуба та керівника ПП «Імперіал Плюс» Андрія Панова провів робочу нараду щодо скидання неочищених стоків в каналізаційну систему смт Чорнобай приватним підприємством «Імперіал Плюс».

14:25 17.09.2020

На Чорнобаївщині тривають ремонти автомобільних доріг

За рахунок коштів районного бюджету на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-24-17 /Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве- Оржиця-Лубни км 0+000 – км 8+300  проводиться укладання вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Роботи виконує ПП «Канів-Граніт».

14:16 16.09.2020

#Велике будівництво:на Чорнобаївщині розпочато будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Богодухівка

14:14 16.09.2020