Відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

25 вересня 2020 року  Анатолій Писаренко голова Чорнобаївської районної державної адміністрації  провів чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На  засіданні розглянуто важливі питання пов’язані із захистом майнових прав дітей та правом дітей на виховання у сім’ї.

14:39 25.09.2020

Тривають ремонтні роботи у Чорнобаївському районному спортивному комплексі

Відповідно до реалізації проекту «Капітальний ремонт борцівського залу та частини приміщень 1-го поверху Чорнобаївського районного спортивного комплексу по вул. Спортивна 5, смт. Чорнобай, Черкаської обл.».

11:14 25.09.2020

Відбулися заходи з нагоди 77-ї річниці визволення  Чорнобаївського краю від фашистських загарбників

Відбулися заходи з нагоди 77-ї річниці визволення Чорнобаївського краю від фашистських загарбників

23 вересня 2020 року о 10 годині біля Обеліску Слави відбувся урочистий мітинг з нагоди 77-ї річниці визволення Чорнобаївщини від нацистсько-фашистських загарбників і окупантів.

16:24 23.09.2020

#Великебудівництво:на Чорнобаївщині продовжується будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Богодухівка

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво проводиться будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 66 А, в с. Богодухівка.

11:45 22.09.2020

Уряд схвалив постанови, що розширюють перелік адміністративних послуг, які громадяни можуть отримати через ЦНАП

-  Установлено процедуру взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм житлових приміщень з фонду житла соціального призначення.

15:39 21.09.2020