На Чорнобаївщині тривають ремонти автомобільних доріг

Дата: 16.09.2020 14:16

За рахунок коштів районного бюджету на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-24-17 /Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве- Оржиця-Лубни км 0+000 – км 8+300  проводиться укладання вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Роботи виконує ПП «Канів-Граніт».

Фото без описуФото без опису

На замовлення ДП « Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» підрядна організація ТОВ СП «Автострада» проводить роботи з експлуатаційного утримання та поточного ремонту дороги загального користування місцевого значення О 241918 Богодухівка-Красенівка-Привітне від смт. Чорнобай та по с. Богодухівка.

Сьогодні безпека дорожнього руху на дорогах зального користування місцевого значення - це пріоритет, саме тому 15.09.2020 голова Чорнобаївської райдержадміністрації Анатолій Писаренко здійснив виїзд на об’єкти з метою контролю за ходом виконання робіт.