Відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника

Дата: 17.09.2020 15:52

17 вересня на території Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника України.

Рятівників Чорнобаївщини привітав голова районної державної адміністрації Анатолій Писаренко, селищний голова Чорнобаю Алла Мірошниченко та благочинний Чорнобаївського району отець Валерій.

- День працівників служби цивільного захисту – це свято сильних і відважних людей, професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає  порятунку, - зазначив Анатолій Миколайович.

Фото без описуФото без опису

Із нагоди Дня рятівника, за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків Анатолій Писаренко нагородив грамотами районної державної адміністрації:

- прапорщика служби цивільного захисту Буряка Миколу Петровича - командира відділення 6-ДПРП Управління ДСНС України у Черкаській області;

- старшину служби цивільного захисту Савіська Сергія Миколайовича - водія 6-ДПРП Управління ДСНС України у Черкаській області.

Вітальні слова   рятівникам звучали також від   селищного голови Алли Мірошниченко та  благочинного Чорнобаївського району отця Валерія.