Робота НКРЕКП має бути прозорою і зрозумілою для громадян, – Президент

Президент Петро Порошенко призначив нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Глава держави підписав відповідні Укази про призначення п’ятьох членів НКРЕКП.

09:10 01.06.2018

Як отримати відомості з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань?

Статтею 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» встановлено, що відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр), є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених цим Законом, за їх надання стягується плата.

16:47 31.05.2018

Державна реєстрація народження дітей, незалежно від їх статусу та походження

Рівний доступ до ідентифікаційних документів і свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану є обов'язковою умовою визнання правосуб'єктності особи, а також права на реєстрацію народження, відповідно до міжнародних стандартів у сфері прав людини.

16:25 31.05.2018