Районне свято до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2018 15:31

1 червня, у день свята захисту дітей, зал районного будинку культури наповнився дитячим гомоном та сміхом. Саме тут хлопчики і дівчатка з 15 пришкільних таборів Чорнобаївщини та відділення денного догляду для дітей з інвалідністю «Промінчик» відзначали своє свято.

Із Міжнародним днем захисту дітей присутніх привітали начальник відділу освіти райдержадміністрації Раїса Піддубна та депутат обласної ради Микола Пошиваник, за підтримки якого дітвора переглянула виставу «Троє поросят» від Черкаського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Діти з великим задоволенням брали участь у розважальній програмі, проявляли свою кмітливість,  грали в рухливі ігри підготовлені Центром дитячої та юнацької творчості.

По закінченню заходу кожен пришкільний табір отримав подарункові набори для розвитку творчих здібностей школярів, а також соки та солодощі від Чорнобаївської районної державної адміністрації.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації