Шановні жителі Чорнобаївщини!

Від імені Чорнобаївської районної державної адміністрації прийміть щирі вітання з нагоди     75-річниці визволення України від фашистських загарбників.

Ця дата священна для кожного з нас, бо вона знаменує кінець поневолення нашої землі фашистами, кінець жахливих злодіянь, що чинили загарбники на території України в роки Другої Світової війни, коли здригалася від снарядів наша рідна земля, шматувалися і спалювалися села, катувалися тисячі мирних жителів.

Та, попри все, наші співвітчизники чинили відчайдушний опір нахабному ворогові на всіх фронтах, вливалися в партизанські загони, боролися у підпіллі і перемогли.

Доземний уклін і безмежна подяка всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь.

Сердечно дякуємо нашим славним визволителям за їхню самопожертву в ім’я незалежної держави, задля гідного людського  життя!

Бажаю кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, щастя й радості, доброго настрою, а найголовніше — Миру .

Зі святом!

Із повагою перший заступник голови райдержадміністрації                          Валентина Стилик