Вітання до дня визволення Чорнобаївщини

Дата: 23.09.2019 16:59

Дорогі ветерани ! Шановні земляки !

Прийміть щирі вітання з нагоди 76-ї річниці

визволення Чорнобаївщини від фашистських загарбників!

Цей день став для нас  усіх святом   звитяжної слави й  народної гордості. Ми знаємо ціну й значення   величного подвигу. Пам’ятаємо, що саме наші воїни   завдали фашизму вирішального нищівного удару.

Більше ніж сім з половиною десятиліть минуло з того часу, як над нашою землею відлунали останні залпи війни, і над полум’ям ще не стихлих боїв знялося знамено визволеного й поверненого життя. Завдяки мужності й героїзму нашого народу вдалося відстояти рідну землю в смертельному поєдинку з фашизмом та неймовірними  зусиллями  відбудувати та  відродити все заново з руїн та попелу.

Доземний уклін вам, дорогі ветерани, герої фронту і тилу! Ви були, є і завжди будете для всіх нас взірцем патріотизму, величі духу, звитяги та самопожертви.

Схиляємося в доземному поклоні перед пам’яттю тих відомих і невідомих героїв війни, які нескореними відійшли у вічність.

Всім бажаю мирного неба, міцного здоров’я, довголіття, доброго настрою, радості і щастя!

Із повагою,

перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                      Валентина Стилик