Новини

Документи, що подаються для припинення та відміни рішення про припинення юридичної особи

Відповідно до частини 10 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» для державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи, прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом, подаються такі документи:

11:17 05.08.2019

Статистика ГУ ДФС у Черкаській області: відшкодування ПДВ, розгляд справ у судах та антикорупційні заходи ДФС

Як поінформували в управлінні податків і зборів з юридичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області за півроку платники Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ в сумі 386,1 млн.грн. Відшкодований податок грошовими коштами в загальній сумі 381,2 млн.грн. За січень – червень 2018 року платники заявляли до відшкодування ПДВ в сумі 391 млн.грн., відшкодовано 129 платникам 352,3 млн.грн.

09:00 05.08.2019

Статистика ГУ ДФС у Черкаській області: новозареєстровані платники - 2019, видача та анулювання ліцензій, оголошення і нагадування

За повідомленням управління обслуговування платників головного управління ДФС у Черкаській області за півроку кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 3505, у т.ч. 583 юридичні особи та 2922 – фізичні. За січень – червень 2018 року зареєструвалися 3856 платників (у т.ч. 3149 ФОП).

08:58 05.08.2019

В ДФС поінформували про результати фактичних перевірок суб’єктів господарювання Черкаської області

За півроку профільним підрозділом управління аудиту головного управління ДФС у Черкаській області проведено 239 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання порядку регулювання обігу готівки, наявності ліцензій, свідоцтв, дозвільних документів, оформлення трудових відносин з працівниками, зокрема дотримання норм Податкового кодексу України,  Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

08:52 05.08.2019

Граничний термін сплати податкового зобов’язання з ПДФО та збору за деклараціями про майновий стан і доходи!

В ДФС нагадали декларантам – 2019 про граничний термін сплати визначених у деклараціях податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 31 липня 2019 року, наголосили на особливостях перерахування цих платежів, поінформували про відповідальність декларантів – 2019, та нагадали про терміни подання декларації особам, що припиняють підприємницьку діяльність і які виїздять за кордон.

08:50 05.08.2019