Черкаська область, Чорнобаївський район

Дитячий турнір з футзалу

11 січня в Чорнобаївському районному спорткомплексі відбувся традиційний різдвяний дитячий турнір з футзалу на кубок страхової компанії «КНЯЖА». Турнір проходив у двох вікових групах – серед юнаків 2005-2007 р.н. та 2008-2009 р.н.  В турнірі взяли участь команди з міст Черкаси, Канева та смт Чорнобай. Переможцями у старшій віковій групі стала команда ДЮСШ Чорнобай, у молодшій Дніпро 80 (Черкаси). Результати змагань у віковій групі 2005-2007 р.н.:

10:37 16.01.2017

Рятувальники нагадали громадянам про небезпеку виходу на лід

4 січня  з метою попередження громадян про небезпеку виходу на нестійку кригу в Кам’янському, Чорнобаївському та Шполянському районах рятувальники провели спеціальні рейди.    Для того, щоб попередити нещасні випадки на льоду та застерегти від необдуманого виходу на кригу, рятувальники трьох районів вийшли поспілкувалися із тими, хто цього дня намагався випробувати власну долю на небезпечній кризі.

12:43 10.01.2017