Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Надання адміністративної послуги щодо подачі документів для реєстрації місця проживання новонароджених через відділи державної реєстрації актів цивільного стану

Переглядів: 298

    Міністерством юстиції України проводиться постійна робота щодо спрощення доступу громадян до адміністративних послуг.

    Так, на даний час документи про реєстрацію місця проживання новонародженної дитини можна подати через відділи державної реєстрації актів цивільного стану або через працівників цих відділів, які здійснюють виїзний прийом щодо державної реєстрації народження дітей при пологових відділеннях місцевих медичних закладів.

    Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подаються наступні документи:

- заява про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини;

- паспорти батьків; - свідоцтво про народження дитини;

- квитанція про сплату адміністративного збору;

- копію витягу про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (у разі подання документів для реєстрації місця проживання дітей одинокими матерями).

    Реєстрація місця проживання дитини проводиться за місцем проживання її батьків (чи одного з батьків) або ж законних представників.

    У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами, місце проживання дитини реєструється за місцем проживання одного з батьків за. письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків.

    Станом на 25 травня 2017 року через відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області було подано 252 заяви про реєстрацію місця проживання новонародженної дитини. Шановні батьки, заощаджуйте свій дорогоцінний час та використовуйте його на своїх любих малюків !« повернутися до списку новин