Дорогі чорнобаївці!

Дата: 26.04.2019 22:35

Щиросердно вітаю Вас із Великоднем — світлим і життєствердним  святом Христового Воскресіння!

Великдень – одне з найстаріших свят, у всі часи воно символізувало чудесне відродження життя, пробудження сплячого світу і його розквіт із новими силами і яскравими фарбами.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть подолані! Це особливо важливо пам'ятати в часи випробувань.

Кожен із нас завжди з нетерпінням чекає це величне християнське свято, бо в наші душі воно приносить мир і злагоду, світлі почуття і неймовірне піднесення. Пасхальні свята для кожної людини – символ радості, надій і сподівань, віри в добро і щастя.

Тож нехай Великдень принесе Україні мир, додасть сил, подарує натхнення і віру. Хай Божа милість, благословення, взаємоповага і злагода допоможуть перебороти всі труднощі, а щира любов до країни та рідного краю надихнуть на добрі й праведні справи.

Сердечно зичу всім Великодньої радості, миру, щастя і добробуту. Нехай Божа підтримка, благословіння, милосердя та благодать завжди будуть з Вами та Вашими близькими.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!