Чорнобаївщину відвідали голова німецької організації «Допомога дітям Чорнобиля» Ервін Кох та голова ГО «Черкаська обласна організація інвалідів «Діти Чорнобиля»” Ольга Янчук

Дата: 31.01.2019 19:44

Основною метою візиту  Ервіна  Коха  та    Ольги  Янчук  є  втілення в життя Програми «Дітям Чорнобиля – гідне майбутнє», завдяки якій сім’ї Черкащини  двічі на рік отримують грошову та інші види допомоги від німецьких підшефних  сімей.

Завдяки даній програмі оздоровлено   в   Німеччині  158  дітей;   пройшли    реабілітацію 12 онкохворих  дітей; проліковано 8 важкохворих дітей. Доставлено у лікарні гуманітарну допомогу: рентген – кабінет, ортопедичні ліжка, медичне приладдя, інвалідні візки, предмети догляду за хворими, а також речі для дітей, адресні  посилки  дітям  з інвалідністю, вдовам Чорнобиля, дітям учасників ЛНА на ЧАЕС, переможцям конкурсів малюнків, які проводились в Черкаській області та в Німеччині.

В  червні 2018 року передано  КЗ «Третя міська лікарня швидкої медичної допомоги» ендоскопічну систему для операційної вартістю 884 296,11 грн для проведення ендо-відео хірургічних втручань  та  медикаменти онкохворим  на суму  понад 300 000 грн.

В рамках візиту на  Чорнобаївщину Ервін  Кох та  Ольга  Янчук відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування   села Богодухівка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  та  Красенівський музей історії села  ім. І.М.Піддубного.

За інформацією відділу організаційної роботи,                                                                                   інформаційної діяльності та звернень громадян                                                                                   апарату райдержадміністрації