Жінок Чорнобаївщини привітали зі святом 8 Березня святковим концертом

Дата: 07.03.2018 19:20
Кількість переглядів: 2006

7 березня у районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди свята 8 Березня. Святковий концерт для мам, бабусь, сестер та всіх жінок району підготували вихованці Чорнобаївського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

На початку свята від районної державної адміністрації та депутатського корпусу районної ради усіх присутніх у районному Будинку культури жінок привітали кошиком із квітами.

Далі ж з головна сцена району перетворилася на Планету Щастя, яку побудували маленькі володарі Землі – наші діти. Зі сцени лунали пісні, які подарували всім присутнім ансамбль «Країна мрій», зразкова вокальна студія «Барви», А. Михновська та Т. Кот, Н. Воропай, В. Канівець, К. Калашник, Н. Матюша  (кер. Т. Жовтова).

Прекрасним виконанням хореографічних композицій порадували вихованці зразкових танцювальних колективів «Первоцвіт» та «Росинка» (кер. О. Руденко), «Фієста» (кер. Л. Тріандафіліді), «Веселка» (кер. Н. Кондренко).

Нікого не залишила байдужими мініатюра «Гіркі заробітки», яку зіграли вихованці зразкової літературно-драматичної студії «Пролісок» (кер. І. Олексієнко). А справжню хвилю оплесків викликала вокально-хореографічна композиція «Вітальна» (кер. Т. Жовтова та Л. Тріандафіліді).

Виступ юних вихованців Центру дитячої та юнацької творчості подарував усім присутнім позитивні емоції та хороший настрій, які зроблять святкові дні неповторними.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації