На семінарі говорили про організаційно-правове  забезпечення проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, діяльності депутатів місцевих рад

Районною державною адміністрацією та районною радою 9 лютого проведено семінар для державних службовців райдержадміністрації та посадових осіб органів місцевого самоврядування району, депутатів районної, селищної та сільських рад  «Організаційно-правове  забезпечення проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, діяльності депутатів місцевих рад».

В роботі семінару взяв участь заступник начальника по Черкаській області Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Василь Олійник.

На семінарі розглядалися питання: організаційно-правові засади державної служби (служби в органах місцевого самоврядування та діяльності депутатів місцевих рад); обмеження, пов'язані із проходженням державної служби (служби в органах місцевого самоврядування та діяльністю депутатів місцевих рад); фінансовий контроль державних службовців (посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих ради).

Під час семінару  надано роз’яснення Закону України «Про запобігання корупції».