Освітні заклади Чорнобаївського району отримали нову оргтехніку

Дата: 11.12.2017 17:42

Для вирішення потреб закладів освіти Чорнобаївського району виділено кошти з державного бюджету в сумі 1 млн грн за сприяння народного депутата Верховної ради України Віктора Вовка. Частину цих коштів буде використано для встановлення енергозберігаючих вікон, а на частину було закуплено оргтехніку для навчальних закладів району.

Днями до освітян та школярів селища Чорнобай та села Іркліїв з приємною місією завітали голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, заступник голови Черкаської обласної ради Вадим  Гайович та депутат обласної ради Микола Пошиваник, які вручили навчальним закладам нову оргтехніку:

Іркліївська ЗОШ  отримала 6 мультимедійних дошок, 6 проекторів, 1 компютерний клас(10+1) та 3 плазмові телевізори;

Гімназія – 2 інтерактивні дошки ,  2  проектори , 2  телевізори, 3 ноутбуки;

Чорнобаївська ЗОШ №2 – 1 інтерактивну дошку,  1  проектор, 1  плазмовий телевізор, 2 ноутбуки;

Чорнобаївська ЗОШ №1 – 3 інтерактивні дошки,  3 проектори , 2  телевізори , 3 ноутбуки.

- Нам необхідно підвищувати якість освіти,  яка завжди була, є і буде пріоритетом № 1 у виконанні Програми соціального і економічного розвитку району, тому  найважливіший крок у цьому напрямку – є забезпечення достойної  матеріально-технічної бази навчальних закладів, – зазначив голова райдержадміністрації Сергій Джоболда під час  зустрічі з учнівськими та педагогічними колективами. Гості  пообіцяли і надалі  всіляко підтримувати і допомагати навчальним закладам у впровадженні реформ в галузі освіти, створення оптимальних та комфортних умов  навчання.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації