Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Питання ремонту дороги державного значення Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни та контролю вантажних перевезень обговорили на Чорнобаївщині

Переглядів: 384

    За ініціативи Чорнобаївської районної державної адміністрації, 16 березня під час зустрічі районного керівництва – голови райдержадміністрації Сергія Джоболди та заступника голови районної ради Анатолія Нужного із заступником очільника області Костянтином Омаргалієвим,  директором ДП «Черкаський облавтодор» Олександром Северином, виконуючим обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владиславом Демиденком, сільським головою села Хрестителеве було спільно оглянуто незадовільний стан дороги державного значення Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни та обговорено план спільних дій для вирішення даного питання.

    Місцеві жителі занепокоєні станом доріг в районі й кажуть, що такі значні руйнування дорожнього покриття спричинені рухом перевантажених великоваговиків.

    – На сьогоднішній день в Черкаській області діє лише один пересувний комплекс для зважування великовагового транспорту, але цього недостатньо для стопроцентного контролю за  великоваговиками. Тож ми плануємо купівлю ще одного габаритно-вагового комплексу для зважування, який буде розміщено на Золотоніському кільці, - зазначив Костянтин Омаргалієв.

    Щодо питання ремонту дороги, то Владислав Демиденко запевнив, що на найпроблемніших ділянках дороги ремонтні роботи розпочнуться до кінця місяця. 

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

райдержадміністрації« повернутися до списку новин