Шановні чорнобаївці!

Дата: 21.01.2019 17:16

Цьогоріч ми відзначаємо знаменну дату в історії України – 100 річчя з дня ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки, яка увійшла в нашу історію великим державним святом – Днем Соборності України.

Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія, про яку завжди мріяли покоління українських патріотів. Прийняття Акту Злуки стало величним маніфестом єднання східних і західних земель.

Відзначення  цієї події - це вияв поваги до споконвічної волі українців, до етнічної й територіальної єдності. Це усвідомлення великої відповідальності саме нашого покоління, яке отримало значно кращі історичні шанси.

День Соборності – це шана пам'яті мільйонам Героїв, які присвятили життя ідеї Незалежної України, але так і не дочекалися її, це пам’ять про Героїв Крут, пам’ять про Героїв Небесної Сотні,  пам’ять про  Героїв АТО, які віддали свої життя захищаючи незалежність нашої держави.

Але, насамперед – це свято усіх українців, які  готові разом будувати успішну країну та гідне життя.

Щиро вітаю вас із цим величним святом! Бажаю злагоди поміж усіма, добробуту в кожній оселі, духовної наснаги і мудрих рішень, аби зберегти те добре, що маємо, позбутися усього, що заважає нашому успіху та здобути нові перемоги.

Нехай єдність, взаєморозуміння і бажання робити якнайбільше добрих справ стануть для кожного з нас добровільним обов’язком та запорукою щастя на благо наших родин, рідного краю та України в цілому!

Миру, добра, радості та злагоди всім вам, дорогі земляки!

Слава Україні!

Із повагою