Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Комісія райдержадміністрації здійснила остаточний огляд ДОЦ «Сосонка»

Переглядів: 196

5 червня комісія райдержадміністрації спільно з представниками ДСНС, Держпродспоживслужби та інших органів здійснила остаточний огляд ДОЦ «Сосонка» та надала висновок про готовність закладу до початку оздоровчого сезону.

Згідно з висновком комісії по підготовці та прийманню дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, «Дитячий оздоровчий центр «Сосонка» готовий до початку оздоровчого сезону. Керівництво закладу виконало приписи ДСНС, Держпродспоживслужби, Держпраці та інших служб, які їм надавалися в процесі підготовки.

Крім цього, у селі Мельники на виконання приписів ДСНС було проведено обстеження та очищення від сторонніх предметів дна акваторії місця, відведеного для купання. Його здійснила водолазна група комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради. Зокрема, було здійснено заміри глибин пляжу, складено карту акваторії пляжу із позначенням предметів, що становлять небезпеку при купанні, та проведено очистку дна акваторії та видано відповідний акт про усунення перешкод.

Тож уже 7 червня у закладі розпочнеться перша зміна з оздоровлення дітей. Загалом оздоровчий заклад «Сосонка» планує працювати в три зміни тривалістю 21 день. За інформацією директора ДОЦ «Сосонка», вартість путівки на 1 дитину в одну оздоровчу зміну буде складати 284 грн. за 1 день.

Нагадаємо, що 23 травня комісією райдержадміністрації було здійснено перевірку ДОЦ «Сосонка» і складено акт приймання оздоровчого закладу та надано висновок про те, що заклад частково готовий до оздоровчого періоду, додатково надано пропозиції по усуненні не ліквідованих недоліків.

« повернутися до списку новин