Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Чорнобаївщина ознайомлюється з процесом інформатизації сфери охорони здоров’я

Переглядів: 399

    10 квітня заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик спільно з головним лікарем Чорнобаївської центральної районної лікарні Тетяною Козловою, головним лікарем КЗ «Чорнобаївський ЦПМСД» Любою Тарасенко здійснили візит до Золотоніської центральної районної лікарні для ознайомлення з процесом  інформатизації у питаннях обліку та повсякденного обслуговування пацієнтів.

    – Саме Золотоніська ЦРЛ однією з перших в області впровадила електронну карту пацієнта в поліклінічному та стаціонарному відділеннях. Вже майже рік хворі мають власну електронну карту пацієнта із усіма необхідними даними, яка дає змогу забезпечити швидке та цільове отримання потрібної інформації, – зазначив голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий.

    Наразі в лікарні завершуються ремонті роботи. Колеги спільно з головним лікарем Сергієм Приймаком мали змогу оглянути відділення екстреної медичної допомоги, лабораторне, діагностичне  та відділення трансфузіології. Кожне відділення має оновлені сучасні медичні прилади та повністю омебльовані. Палати оснащені новими ліжками, ортопедичними матрацами, холодильниками та кнопками виклику. Також оглянули відремонтований вестибюль закладу, де встановлена рецепція з електронною чергою, книгою скарг і пропозицій, інформаційним табло і терміналом.

    Всі ремонтні роботи 2016 року Золотоніської ЦРЛ були виконані за сприяння районної державної адміністрації за кошти Золотоніської районної ради та сільських рад.

 

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

райдержадміністрації

 

 « повернутися до списку новин