На першій сесії Іркліївської ОТГ представлено новообраного голову, 22 депутатів та ухвалено перші рішення

Дата: 09.11.2017 17:12

29 жовтня 2017 року відбулися вибори голови та депутатів до Іркліївської об’єднаної територіальної громади, яку створено на базі Іркліївської та Мельниківської сільської ради. Головною метою створення об’єднаних громад –передати право самостійно вирішувати найважливіші місцеві питання мешканцям міст, сіл та селищ.

Згідно результатів, головою ОТГ обрано Івана Поїздника. До складу ради Іркліївської ОТГ було обрано 22 депутата.

9 листопада відбулася перша сесія VIII скликання сільської ради Іркліївської об‘єднаної територіальної громади, за участю голови районної державної адміністрації Сергія Джоболди, депутатів ОТГ та жителів громади.

Голова територіальної виборчої комісії Ніна Сушко зачитала протокол про результати виборів до Іркліївської об‘єднаної територіальної громади, які відбулися 29 жовтня.

Зі словами привітань та побажань до новообраного голови та депутатів звернувся Сергій Джоболда та побажав всім злагодженої, плідної роботи.

На порядку денному першим питанням розглядалось обрання секретаря Іркліївської сільської ради.

Депутатами було розглянуто та прийнято питання щодо постійних комісій Іркліївської сільської ради, початку реорганізації Мельниківської сільської ради шляхом приєднання до Іркліївської сільської ради, покладання обов’язків старости, порядку виконання бюджетів Іркліївської та Мельниківської сільських рад до завершення бюджетного періоду, а також щодо умов оплати праці Іркліївського сільського голови.

Також розглянуто та прийнято питання про внесення змін до рішення Іркліївської сільської ради від 06.11.2015 №1-7/УІІ «Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету сільської ради» зі змінами від 14.07.2016 та 14.03.2017 та про створення робочих комісій для забезпечення виконання Іркліївським сільським головою повноважень з управління справами юридичних осіб, що реорганізуються у зв’язку із приєднанням до Іркліївської сільської ради.

Іван Поїздник подякував виборцям за виявлену довіру і закликав керівників районного рівня, новообраних депутатів та жителів громади до співпраці заради кращого майбутнього громади та району в цілому.

Нагадаємо, що до Іркліївської  об’єднаної територіальної громади увійшли села двох сільських рад:

Іркліївська сільська рада:  Іркліїв, Загородище, Скородистик, Червоногірка

Мельниківська сільська рада: Мельники, Воронинці, Червонохижинці.

Площа об'єднаної територіальної громади: 222.7 км. Чисельність населення громади: 5763 осіб.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації