У Чорнобаївській ЦРЛ готують до відкриття хірургічне відділення

Дата: 17.07.2018 17:11

Створення належних умов для роботи медичного персоналу, а також підвищення комфортності для перебування пацієнтів в медичних закладах –головне завдання в Чорнобаївській ЦРЛ.

З цією метою в хірургічному відділенні проводиться капітальний ремонт, який було розпочато в лютому 2018 року.

– Наразі завершено ремонтні роботи відділення та проводиться облаштування палат і кімнат меблями та медичним обладнанням. Тож 19 липня відділення буде готове прийняти пацієнтів, – говорить в.о. головного лікаря Чорнобаївської ЦРЛ Сергій Чуба.

На капітальний ремонт були виділенні кошти з районного бюджету в сумі 2 151 224, 40 тис грн. Вартість виготовлення кошторисно-проектної документації  становить 68,5 тис. грн.

У відділені створено відповідні санітарно-гігієнічні умови для перебування хворих в палатах. Здійснено заміну електромереж, замінено сантехнічне обладнання, облицьовано керамічною плиткою стіни та підлогу відділення, змонтовано стелю, світлі стіни, сучасні світильники.

На суму 220 тис. грн. закуплено приліжкові тумби, стільці для лікарів та середнього медичного персоналу. Палати забезпечені новими комплектами постільної білизни.

Обладнано ординаторську та сестринську палати на суму 60 тис. 260 грн. Також оновлено їдальню для пацієнтів.

Як зазначає Сергій Іванович перевагою сучасного відділення стало устаткування палат кнопками виклику від кожного пацієнта на пост медичної сестри, палати забезпечені кондиціонерами. По новітнім будівельним технологіям обладнано автоматичну пожежну сигналізацію.

Весь об’єм проведених робіт дозволяє підвищити якість надання медичних послуг, зробити її доступною для кожного жителя району.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації