Проведено комплексну перевірку виконання Богодухівською сільською радою делегованих повноважень

Дата: 27.02.2019 17:10

Відповідно до частини четвертої ст. 14 Конституції України, частини другої ст. 76 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 28 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.98 № 339 „Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, на виконання плану роботи райдержадміністрації на  І квартал 2019 року робочою групою райдержадміністрації  26 лютого проведено перевірку здійснення виконавчим комітетом Богодухівської сільської ради делегованих повноважень згідно із главою 2 ст.ст. 27-38  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”.

Під час перевірки виконкому сільської ради надано методичну допомогу щодо практики застосування законодавства з питань здійснення делегованих повноважень, зокрема, у вирішенні питань економічного, соціального та культурного розвитку територіальної громади, виконання наданих законом повноважень органів виконавчої влади.

Члени робочої групи ознайомилися з роботою закладів освіти, культури, медицини  та закладів торгівлі розташованих на території громади.

Робочою групою райдержадміністрації з проведення перевірок закладів харчування та роздрібної торгівлі продуктами харчування щодо дотримання санітарного, трудового та податкового законодавства у селі Богодухівка проведено перевірку 6 закладів торгівлі.

В магазині ФОП Гладкого Анатоля Григоровича у працівників на робочому місці відсутні документи про працевлаштування та медичні книжки. Товарне сусідство  при зберіганні швидкопсуючих продуктів харчування   дотримано, на всі продукти  в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено.

В магазині ФОП Гвоздь Лідії Миколаївни працівник Купрієнко Наталя Олександрівна не зареєстрована,  якісні посвідчення  та  інша супровідна документація  на харчові  продукти не в повному обсязі.  Відсутнє товарне сусідство, риба та напівфабрикати без відповідного етикування, без зазначення строку придатності. Особова медична книжка працівника на робочому місці відсутня.

В магазині ФОП Згури Юрія Олексійовича  працівник зареєстрований згідно чинного законодавства якісні посвідчення  та  інша супровідна документація  на харчові  продукти не в повному обсязі. Товарне сусідство при зберіганні швидкопсуючих продуктів харчування  дотримано. Особова медична книжка працівника протермінована.

В магазинах ФОП Ахтоян Л.Г., ФОП Шепель О.В та ФОП Омельянчук Н. О. працівники зареєстровані, медичний огляд пройдено. Товарне сусідство  при зберіганні швидкопсуючих продуктів харчування   дотримано, на всі продукти  в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено

Робочою групою власникам закладів рекомендовано усунути недоліки, зокрема:

надати документи про працевлаштування працівників до 01.03.2018;

постійно приймати харчові продукти від виробників та постачальників лише з  документами, які   посвідчують їх якість та безпеку.

забезпечити дотримання санітарних правил при зберіганні харчових продуктів, звернувши особливу увагу на холодові умови зберігання швидкопсуючих продуктів, дотримання термінів придатності при реалізації та товарного сусідства при зберіганні продуктів;

до 05.03.2019 року забезпечити у відповідності зі ст.26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та ст. 21 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» проходження працівниками закладів обов’язкових медичних оглядів.

27 лютого  на міжвідомчій комісії райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі розглядалося питання працевлаштування  працівника в магазині підприємця Гвоздь Лідії Миколаївни.

Богодухівській сільській раді рекомендовано приділяти більше уваги офіційному працевлаштуванню найманих працівників в закладах торгівлі, які розташовані на території громади.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації