Заходи по ліквідації наслідків стихії продовжуються

Дата: 21.07.2017 17:10

На приміщенні Чорнобаївської ЦРЛ сьогодні закінчено відновлення покрівлі над операційним блоком та розпочато роботи над пологовим відділенням. Станом на 16.00 год. 21 липня дах приміщення ЦПМСД поліклінічного відділення перекрито шифером на 60%. Роботи продовжуються.

Протягом дня проводилася випилка пошкоджених дерев на території ЦРЛ, які перевезено до Іркліївської лікарні для використання на опалення приміщення в осінньо-зимовий період.

На Савківському сільському клубі завершено проведення заміни азбестобетонного шиферу в кількості 12 штук.

Протягом дня проводилось завезення матеріалів для Хрестителівського НВК та Чорнобаївської ЗОШ № 2, роботи по відновленню зруйнованих дахів будуть розпочаті 24 липня.

Роботи по капітальному ремонту даху Чорнобаївської ЗОШ №1 продовжуються.

Сьогодні комісією Чорнобаївської селищної ради розглянуто 289 заяв від постраждалих жителів територіальної громади, відповідно яких буде проводитись нарахування нецільової благодійної допомоги. Наразі комісією вже розглянуто 540 заяв, з них 251 жителю вже нарахована допомога в сумі 815 тис 700 грн.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації