30 вересня в  Золотоніському МБК відбувся обласний огляд колективів вокально-хорового жанру

Дата: 04.10.2017 17:09

В огляді прийняли участь вокальні колективи з Чорнобаївщини, а саме народний аматорський хоровий колектив Чорнобаївського РБК (керівник хору Заслужений працівник культури України Борис Камінський, керівник оркестрової групи Сергій Свиденко), народний аматорський хор ветеранів праці «Житограй» Чорнобаївського селищного Будинку культури (керівник хору Заслужений працівник культури України Василь Нестеренко), народний аматорський хор «Живиця» Скородистицького СК (керівник хору Сергій Фурса), народний аматорський хоровий колектив Великоканівецького СБК (керівник хору Галина Фурса), народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» Великоканівецького СБК (керівник колективу Юрій Пащенко).

Всі колективи Чорнобаївського району показали своє виконання, майстерність та сценічну культуру на досить високому рівні.

За інформацією відділу культури і туризму