Останній дзвоник пролунав для учнів Чорнобаївської школи мистецтв

Дата: 24.05.2017 17:09

Цього року останній дзвоник пролунав для 37 вихованців Чорнобаївської школи мистецтв, які отримали свідоцтва про музичну освіту. Серед них учні сольного співу, бандури, фортепіано, гітари, баяну, художнього класу та хореографії. За відмінне навчання та активну концертну діяльність нагороджено кращих випускників школи Похвальними листами.

Аби привітати колектив школи мистецтв та їх вихованців до навчального закладу завітали голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, помічник голови Черкаської обласної ради, депутат Чорнобаївської районної ради Анатолій Нужний, селищний голова Алла Мірошниченко, начальник відділу культури і туризму Світлана Шаповал та побажали учням творчих здобутків та втілення в життя всього задуманого.

– Дорогі випускники, сьогодні ви отримуєте перший і важливий в житті документ, який дійсно здобутий завдяки вашим талантам. Всупереч тому, що зараз країна переживає складні часи, і скептики говорять чи варто займатися тією, чи іншою справою, то я впевнений, що треба просто жити мистецтвом, як живете ним ви. Бажаю всім вам успіхів і всяких гараздів у досягненні своєї мети, - звернувся до присутніх випускників Сергій Джоболда.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шаповал відзначила подяками відділу культури і туризму учнів школи: Гергель Анастасію, Лобатенко Владиславу, Провозюк Ілону, Ковбу Олександра, Калашник Катерину, Науменко Аллу, Марініну Варвару, Голік Анну, Петренко Марію, Семенову Олександру, Гриценко Марію, Рябуху Саміру, Яременко Вікторію, Баранник Олександру, Конець Тетяну, Романець Ольгу, Донець Софію, Михновську Аміну, а також викладача школи мистецтв класу фортепіано Олену Лободу та директора школи Сергія Свіденка.

Дитяча музична школа діє з 1968 року. У 2007  році  школа реорганізована у Чорнобаївську районну дитячу школу мистецтв, додатково відкрито ще відділ сольного співу, відділ хореографічного та образотворчого мистецтв. На разі у школі  працює 19 викладачів, навчається 237 дітей району які оволодівають початковими мистецькими знаннями в класах сольного співу – 55 учнів, бандури 27 учнів, фортепіано 45 учнів, гітари -14 учнів, баяну - 5 учнів, художній клас – 76 учнів, хореографії - 15 учнів.

Протягом 2016-2017 навчального року 18 учнів отримали районні стипендії за перемоги у міжнародних, всеукраїнських конкурсах, фестивалях на загальну суму 19 530 грн.

На 2017-2018 рр. мають право отримати щомісячні стипендії 6 учнів  та одноразову допомогу 3 випускники школи мистецтв, одноразову грошову винагороду 3 викладачі.

Учні Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв протягом 2016-2017 навчального року прийняли участь в більше, ніж 20 різнорівневих конкурсах та фестивалях та отримали перемоги: V Мiжнародному фестиваль-конкурсі  «Перлини мистецтва», «Квітуча Україна», Всеукраїнському мистецькому конкурсі «Різдвяні мініатюри», «Провесінь», до Дня Землі, обласному конкурсі виконавської майстерності обдарованих учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, обласному конкурсі виконавської майстерності учнів класу сольного співу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, обласній виставці образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва учнів шкіл естетичного виховання, присвяченій 203-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка; обласному конкурсі творчих колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів; обласному конкурсі виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, присвяченого 177-й річниці від дня народження П.І. Чайковського.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації