Увага! Оголошення!

Дата: 07.02.2019 17:08

13 лютого 2019 року о 10:00 в малій залі райдержадміністрації відбудеться засідання круглого столу на тему: «Дотримання норм законодавства про працю».

Чорнобаївська районна державна адміністрація запрошує селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, підприємців району  взяти участь у засіданні. Початок реєстрації о 09: 30.

На засіданні представники управління Держпраці у Черкаській області нададуть роз’яснення з питань:

- що необхідно  знати керівнику, щоб пройти перевірку  з дотримання норм законодавства про працю без штрафів;

- оформлення трудових відносин;

- оплата праці;

- охорона праці.

Представники ВАТ «Ощадбанк» ознайомлять  з банківською продукцією та  умовами кредитування для установ, організацій та фізичних осіб підприємців.

В ході проведення «Круглого столу» працюватиме  «відкритий  мікрофон», тож всі бажаючі можуть з’ясувати проблемні питання.

За  додатковою інформацією звертатися в управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації за тел. 2-25-47.