Роль трудових ресурсів та їх ефективність у розвитку сільськогосподарської галузі

Дата: 28.11.2017 17:08

28 листопада в Чорнобаївській райдержадміністрації відбулась нарада з працівниками , які відповідають за кадрову роботу в   сільськогосподарських, фермерських  та переробних підприємств району.

На нараді обговорювалися актуальні питання: про організацію та ведення військового обліку на підприємствах, про що  доповів начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Чорнобаївського райвійськкомату Сергій Міняйло.

Про надання послуг роботодавцям району службою зайнятості  інформувала заступник начальника відділу надання соціальних послуг Чорнобаївського районного центру зайнятості Людмила Матюша.

Про необхідність впорядкування архівних справ  розповіли завідувачі архівним сектором райдержадміністрації Надія  Мозгова та трудовим архівом Лариса Ілляшенко.

За підсумками наради начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Бука разом з присутніми  проаналізували роль трудових ресурсів та їх ефективність у розвитку галузі.

За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації