Нарада з правоохоронними органами району

Дата: 30.03.2017 17:07

30 березня заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик провела нараду з працівниками правоохоронних органів району.

У ній взяли участь завідувач сектору цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами (запобігання та виявлення корупції) Вадим Рудянчук, в.о. військового комісара району Володимир Олійник, начальник Чорнобаївського РВ поліції Золотоніського відділу поліції  Головного управління Національної поліції  в Черкаській області Богдан Олійник та старший прокурор прокуратури Чорнобаївського району Ольга Степанок.

На нараді обговорювалося питання  про організацію взаємодії між органами Національної поліції, органами прокуратури та військового комісаріату по питанню розшуку та доставки призовників, по якому доповів Володимир Олійник.

Підсумки наради підбила Валентина Стилик та дала доручення використати всі можливі заходи щодо виконання плану призову на строкову військову службу.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації