Змагались освітяни

З метою пропаганди здорового способу життя серед педагогічних працівників, покращення фізкультурно – оздоровчої роботи в навчальних закладах 5 березня 2017 року в Чорнобаївському спорткомплексі відбулися зональні змагання Чемпіонату з волейболу серед педагогічних працівників м. Золотоноші, Золотоніського, Драбівського і Чорнобаївського районів.

Привітали учасників змагань, їх представників і вболівальників  заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик, начальник відділу освіти Раїса Піддубна та голова освітянської організації Профспілки Раїса Панаско.

Напередодні свята 8 Березня для всіх присутніх жінок звучали слова привітань і найкращих побажань в житті і спорті.

На згадку про перебування на Чорнобаївщині капітани команд отримали подарунки – обереги.

Всі команди продемонстрували свої вміння, вправність, майстерність, витривалість, спортивний азарт та любов до даного виду спорту.

Перемогу здобула команда педагогів Золотоніського району, яка і буде брати участь у фінальних змаганнях 25 березня 2017 року.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації