Проведено засідання комісій з реорганізації структурних підрозділів Чорнобаївської районної державної адміністрації

Дата: 16.01.2021 16:19

Перший заступник голови Чорнобаївської районної державної адміністрації Валентина Стилик провела засідання комісій з реорганізації структурних підрозділів із статусом юридичних осіб публічного права Чорнобаївської районної державної адміністрації.

На засіданні були присутні керівники фінансового управління, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу культури, молоді та спорту, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації.

Перший заступник ознайомила присутніх з розпорядженням Золотоніської районної державної адміністрації від 12.01.2021 №4-к «Про реорганізацію структурних підрозділів із статусом юридичних осіб публічного права Чорнобаївської районної державної адміністрації».

Члени комісій розглянули та обговорили виконання Плану заходів щодо припинення структурних підрозділів із статусом юридичних осіб публічного права районних державних адміністрацій, що припиняються.

За результатами засідань складено протоколи та визначено конкретні завдання. Запроваджено щотижневе (щосереди) інформування про проведену роботу структурними підрозділами.