Про епідситуацію в Черкаській області 14 січня

Дата: 15.01.2021 08:54

307 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 14 січня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 42 891. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID-19 лікуються зараз 5879 людей. На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках перебуває 604 особи, на апаратах штучної вентиляції легень – 32 пацієнти.

За останню добу одужали +422 черкащани. Усього – 36 636 осіб.

Від коронавірусу за весь час пандемії померло 376 людини. За останню добу – 2 підтверджених випадків:

76-річна жінка з Черкас;

83-річна жінка зі Звенигородського району.

В області 23 заклади визначено для надання допомоги хворим на COVID–19. Із них 21 працюють, 2 подали документи до НСЗУ. Всього в закладах розгорнуто 2358 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 2068 ліжок, це 88%. Загальна заповненість ліжок становить 26%.

Щоб вберегти себе та близьких від зараження, Лариса Кошова рекомендує часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами. Під час кашлю та чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки. Уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.