#Великебудівництво:на Чорнобаївщині триває будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Богодухівка

Дата: 05.01.2021 17:01

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво продовжується будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 66 А, в с. Богодухівка.

Наразі здійснюються роботи по внутрішньому опорядженню стін, укладанню плитки в кімнатах та підготовці стін до фарбування, проводяться роботи по улаштуванню каркасної однорівневої підвісної стелі із металевих профілів, запущено систему опалення, здійснено електромонтажні роботи.

Перший заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик здійснила виїзд на об’єкт з метою контролю за ходом виконання робіт.

Роботи виконує підрядна організація ПП «Агробудмонтаж».