Вітання від колядників отримали працівники держустанов

Дата: 06.01.2021 14:36

6 січня в переддень Різдва Христового вітання від колядників отримали працівники держустанов Чорнобаївщини.

Фото без описуСлова побажань щасливих, довгих років в оточенні любові і удачі лунали від вихованців та викладачів Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв. Професійне виконання колядок заворожувало глядачів в залі.

Фото без описуВалентина Стилик - перший заступник голови Чорнобаївської районної державної адміністрації подякувала за теплі та щирі вітання і за традицією вручила від імені присутніх подарунки колядникам. Перший заступник привітала трудовий колектив з Різдвом Христовим :  «У різдвяний вечір немає місця кращого за рідний дім! Ми збираємося тісним дружним колом з близькими та друзями, вітаємо один одного і бажаємо найкращого!

Я також вітаю вас і хочу побажати! Хай збудуться мрії, а найскладніші завдання легко піддаються вашій працьовитості! І нехай у наше серце увійде любов до ближнього! З Різдвом Христовим!»