Привітали з новорічно-різдвяними святами працівників держустанов Чорнобаївщини

Дата: 01.01.2021 08:40

Вже стало доброю традицією вітати з наступаючим новим роком працівників держустанов та організацій Чорнобаївщини. Тож, 31 грудня 2020 року в приміщенні районної державної адміністрації лунали гарні новорічні вітання, пісні, колядки та побажання від творчого колективу районного будинку культури «Перевесло», вихованців Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв та учасників любительського обєднання "Клуб веселих та найкмітливіших".

Фото без описуФото без опису

Перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик та заступник голови Золотоніської районної ради Оксана Брагінець привітали працівників райдержадміністрації, організацій та установ Чорнобаївщини з наступаючим Новим роком.

Валентина Стилик подякувала присутнім в залі за плідну роботу у році, що минає та побажала усім у новому 2021 році миру, радості, благополуччя та достатку, нових професійних перемог та успіхів.

Подякувала воїнам, що захищають східні кордони нашої держави та запропонувала вшанувати хвилиною мовчання загинувших за суверенітет та незалежність України.

Побажала, щоб 2021 рік був стабільним та успішним, доля завжди була прихильною, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.

Щоб у кожній оселі завжди було світло і затишно, у серцях панували добро та любов, у справах – мудрість