Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 15:52

Щороку 14 грудня в Україні вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії.

Саме цього дня в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення.

Біля пам’ятного знаку «На честь ліквідаторів на Чорнобильській АЕС» в селищі Чорнобай зібралися представники влади -  перший заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик, заступник голови Золотоніської районної ради Оксана Брагінець, голова Чорнобаївської селищної ради Сергій Любивий, голова Чорнобаївської районної в Черкаській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Микола Ландяк, ліквідатори наслідків аварії.

В скорботі згадали всіх, хто став жертвою ураження «мирним» атомом, хто виконав свій нелегкий обов’язок захистити нас усіх від наслідків аварії.

Присутні схилили голови в хвилині мовчання, благочинний Чорнобаївщини отець Валерій провів панахиду і вкотре до підніжжя пам’ятного знаку на холодний граніт лягли квіти…

Ми пам’ятаємо Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом.

Світла та вічна їм пам’ять