ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ!

Дата: 11.12.2020 11:13

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ!

Бажаючих відвідати плавальний басейн просимо ознайомитись з правилами відвідування і перебування в плавальному басейні та вимогами, яких необхідно дотримуватись в умовах карантину.

Басейн працює за графіком :

понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця - з 12.00 год. до 19.00 год.

субота - з10.00 год. до 18.00 год.

Відповідно до Постанови Міністерства охорони здоров’я України від 18.09.2020 №54 «Про затвердження протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» функціонування басейнів дозволено за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 2 осіб для індивідуальних занять та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп у 25-метрових басейнах.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ І ПЕРЕБУВАННЯ В БАСЕЙНІ

Цінні речі та гроші не залишати без нагляду. За збереження цінних речей в роздягальних кімнатах адміністрація спорткомплексу відповідальності не несе.

Тривалість одного відвідування басейну - академічна година (45 хвилин) на воді, додатковий час (15 хвилин) надається для переодягання, приймання душу до і після плавання.

Дітям, які не вміють плавати відвідувати басейн дозволяється тільки з батьками.

ВІДВІДУВАЧ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ

1. Ознайомитися і суворо дотримуватися правил техніки безпеки та відвідування плавального басейну, виконувати всі вказівки вахтера, інструктора, медичного працівника.

2. Мати довідку від лікаря, змінне взуття, плавки (купальник), мило, мочалку (шампунь, гель та інші миючі засоби) категорично заборонені.

3. Перед басейном прийняти душ ретельно змивши мило, потім одягати плавки (купальник). Особи , які приймали душ в плавках (купальнику) в басейн не допускаються.

4. Погано плаваючі відвідувачі повинні поставити до відома інструктора басейну і користуватися підтримуючими плавальними засобами.

5. Забороняється висіти, сидіти на канатах, що розділяють доріжки.

Вартість відвідування становить: дорослий квиток -10 грн; дитячий -5 грн.

Послугами районного фізкультурно-оздоровчого клубу безкоштовно користуються: діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, учасники бойових дій, учасники АТО та члени їх сімей, інваліди 1, 2 групи.

Для дітей з багатодітних сімей, де виховується і утримується троє і більше неповнолітніх дітей до 18 років, передбачено 50% знижку.

Пільговики повинні мати при собі оригінал, або ксерокопію підтверджуючих документів.