Разом до нових звершень, до нових перемог - 8 грудня в смт Чорнобай відбулося відкриття реконструйованого плавального басейну Чорнобаївського районного фізкультурно-оздоровчого клубу

Дата: 09.12.2020 09:57

Фізкультурно-оздоровчий комплекс увійшов до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». В рамках цієї програми проведено реконструкцію плавального басейну з облаштуванням альтернативних джерел електроенергії та капітальний ремонт борцівського залу та частини приміщень 1-го поверху. Завдяки консолідації державного, районного та селищного бюджетів за період 2015-2020 рр. було проведено  капітальних ремонтів на суму 5 962 626 гривень, в тому числі за рахунок субвенції державного бюджету - 1 590 000 грн , районного бюджету - 4 072 626 грн та 300 000 грн субвенція  бюджету Чорнобаївської селищної ради.

Проведено реконструкцію частини будівлі спортивного комплексу (приміщення басейну) на суму 12 618 269 грн., в тому числі за кошти державного бюджету 10 млн грн по програмі «Будівництво нових, реконструкція та капітальний ремонт існуючих спортивних п'ятдесятиметрових і двадцятип'ятиметрових басейнів» та 2 618 269 грн як співфінансування з районного бюджету.

У відкритті  реконструйованого плавального басейну Чорнобаївського фізкультурно-оздоровчого комплексу взяли участь:

Сергійчук Сергій Іванович – голова Черкаської обласної державної адміністрації;

Арсенюк Олег Олексійович – народний депутат України;

Фото без описуФото без опису

Андрій Іванович Хіміч  - Олімпійський чемпіон, Почесний президент Чорнобаївського фізкультурно-оздоровчого клубу;

Душейко Петро Григорович – почесний голова Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району, президент федерації з греко-римської боротьби в Черкаській області, Почесний голова оргкомітету по проведенню Всеукраїнського  свята  богатирської сили на призи пам’яті  І. М. Піддубного;

Фото без описуФото без опису

Гусак Віктор Григорович– заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації;

Євмина Борис Григорович – голова Золотоніської районної ради;

Солодкий Іван Володимирович – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації;

Брагінець  Оксана Анатоліївна – заступник голови Золотоніської районної ради;

Любивий Сергій Васильович – Чорнобаївський селищний голова;

Отець Валерій - Благочинний Чорнобаївщини.

Фото без описуФото без опису

Стилик Валентина Борисівна, перший заступник голови Чорнобаївської районної державної адміністрації, звернулась з словами вдячності до всіх, хто долучився до виконання цієї справи.

Благочинний Чорнобаївщини отець Валерій провів обряд освячення приміщення басейну.

Олімпійський чемпіон Андрій Іванович Хіміч дав старт  для першого запливу в оновленому басейні.